Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/protlviv/eva-lviv.com/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Автокилимки EVA у Львові

Контролюйте кермування, а не калюжі
Автокилимки EVA – практична розробка Eva-Lviv. Високоякісний полімерний матеріал із пластичністю натурального каучуку зберігає стійкість у всі сезони. Погодні умови, неуважність, пригоди із друзями, пролита хімія забуваються після першого чищення. Килимики EVA витримують перевірку нафтопродуктами, лугами, кислотами та хімією. Полімер не пахне та не утримує зайвих запахів.
Перевіренний автоколимок
Автокилимок EVA перевірено водіями України. Спеціальна система CELL-CLEAN рівномірно розподіляє забруднення у порожнинах. Пустоти заповнюються водою або брудом, а салон авто залишається чистим. Кожна порожнина не більше 8 мм, але розроблена у формі діагональних ромбів, які разом утримують 2.5 л води. З часом матеріал такий самий, як після першої експлуатації.
Взуття та одяг чисті, навіть якщо порожнини заповнені. На автокилимок EVA виливали воду, сипали землю та льод, виливали хімічні засоби, в’їдливі напої, пахучі речовини, та покриття після чистки залишалось незмінним. Як тепер взяти машину без автокилимка EVA?
Переваги автокилимків EVA:
  • Міцний полімер.
  • Довговічне покриття.
  • Система CELL-CLEAN.
  • Відсутність бортиків.
Автокилимок EVA розроблений без непотрібних бортиків. На відміну від полімерних килимків, поїздки із EVA комфортніші, адже загнуті бортики не чіпляють ноги. Автоклимки EVA, як і резинові, щільно прилягають до поверхонь салону, але мають перевагу у стійкості до підвищених температур.
Що ще унікального у автокилимків EVA?
Замовляйте автокилимки EVA лише на офіційному сайті Eva-Lviv. Виробляємо коврики для авто на власному підприємстві. Розробимо форму будь-якої складності для Вашого авто. EVA покриває місце водія та пасажирів, використовується для додаткових зон відпочинку або багажнику.
Дизайн на Ваш вибір – більше 50 варіантів дизайну. Підберіть кольори основи та окантовки для свого авто. Із питань щодо вибору, оформлення або оплати пишіть нам. Проконсультуємо 24/7.

[product_page id=”50″]