Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/protlviv/eva-lviv.com/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Інтернет магазин автоковриків

Досі вибираєте неактуальні автоковрики? Купуйте полімерний килимок Eva, з яким легко постійно підтримувати чистоту салону. Зберігає еластичність, міцно прилягає до поверхні, утримує 2.5 л води, ще й доступно 50 варіантів дизайну. Як створити спроектувати власний стильний коврик для авто? Ми розкажемо.
Що таке полімер Ева?
Ева полімер – сучасний, термостійкий, екологічний матеріал, виготовлений спеціально для комфорту автолюбителів. Інтернет магазин-автоковриків Eva-Lviv має власне виробництво, тому гарантує 100% якість кожного виробу. Автоковрики Ева 12 мм у товщину, що забезпечує гнучкість та легкість аксесуару. Поверхня складається із 8 мм ромбів – це система CELL-CLEAN. Завдяки логічному дизайну килимок утримую до 2.5 л води, бруду, льоду, захищаючи салон авто.
Чому автомобілістам не потрібні бортики?
Застарілі моделі килимків мали бортики, позбавлені практичних цілей. Гумові коврики для авто часто загиналися. Цупкий матеріал лише наполовину відповідав потребам водія, та іноді прилипав до підошви, що вимагало додаткової реакції і призводило до стресу. Коврики Ева без бортиків, але міцно прилягають до поверхні авто. Верхній шар виконує лише практичні цілі та захищає взуття від бруду і запахів.
Переваги полімеру Ева
На відміну від поліуретанових килимків, Ева екологічно чисті, пластичні та цупкі. Якщо плануєте очистити від бруду – просто стряхніть. Ви зекономите час, сили та настрій. Ворсові килимки, наприклад, вимагали окремої процедури прання або витратні чистки.
Автоводії помітили, що плями в’їдалися, а неприємний запах поступово наповнював салон. Коврики Ева легко миються, позбавлені запаху, не псуються з часом. Ви зможете використовувати улюблений килимок, як влітку, так і взимку.
Деталі салону розкажуть про Вас правду
Автомобіль – це образ життя. Внутрішнє середовище салону розповідає історію про Вас. Створіть індивідуальний характер автомобілю, вибравши персональний дизайн автоковрику Ева. Комбінуйте кольори основи та окантовки. Eva-Lviv швидко та якісно втілить будь-який із 50 варіантів килимків.
Переваги автоковриків Ева:
  • Універсальність.
  • Стійкість.
  • Пластичність.
  • Захист від бруду.
  • Кольори без змін.
Практичність та стиль – це вибір Eva-Lviv. Замовляйте в інтернет-магазині, отримайте замовлення за 1-2 дні. Шукаєте автоковрики Eva по найнижчій ціні в Україні? Вже знайшли – Eva-Lviv з радістю створить комфорт для Вашого авто.

[product_page id=”50″]