Килимки для авто

Килимки для авто Ева від виробника. Універсальний полімерний матеріал. Унікальна система CELL-CLEAN із рівномірною розподільною здатністю. Естетично доповнює салон авто. Без нарікань виконує захисну функцію. Салон авто із килимком Ева залишається чистим.
Полімер Ева сучасний аналог ворсовим килимкам, які швидко брудняться. Гумове покриття зношується повільніше, але влітку створює неприємну атмосферу в салоні. Різкий запах гуми губить яскраві враження від подорожей. Для автолюбителів мандрувати Європою стане приємною несподіванкою відсутність бортиків килимка Ева. На власному виробництві Eva-Lviv відмовились від небезпечного елементу за європейськими стандартами.
Товщина килимка для авто Ева універсальна: полімер 12 мм завтовшки складається із 8 мм ромбів. Ромбовидні сегменти утворюють унікальний геометричний візерунок. Цікава поверхня має утилітарне призначення: система ромбів CELL-CLEAN призначена для рівномірного розподілення забруднення. Ева килимок утримує 2.5 літрів води у порожнинах. Під кутом до 90° вода залишається у сегментах. Тест на практичність довів, що короткотривалі та довгочасні поїздки однаково комфортні.
Салон автівки залишається сухим і чистим. Килимки для авто Ева захищають водійське і пасажирські місця. Ева створюються для покриття бокових, перехідних частин, багажнику авто. Килимки використовують, як за прямим призначенням, так і знаходять цікаві втілення поглинаючій здатності Ева. Захист від пилюки, сміття, льоду, крихт гарантовано.
Чому автоковрики Ева:
  • Пластичність збережено влітку та взимку.
  • Колір, рельєф, форми не змінюються з часом.
  • Взуття та одяг залишаються чистими.
  • Поїздка не втрачає чарівну атмосферу.
Ева легко очистити: досить промити водою і забруднення зникнуть. Воду витрушують із ромбів, після чого килимок повертають до салону. Очищення Ева зберігає сили та нерви. Килимки для авто підбираються під марку авто. Ева створюється за індивідуальними параметрами. Більше 1000 автоводіїв підтвердили якість Ева.
Дизайн килимку для авто доступний у 50 варіаціях на сайті Eva-Lviv. Виберіть кольори основи та окантовки, додайте у кошик, впишіть адресу доставки, і підтвердить замовлення. З будь-яких питань щодо килимків Ева звертайтесь за контактними телефонами 24/7. Відправлення миттєво потрапляє до поштового відділення. 1-2 дні в дорозі, і Ви тестуєте килимок для авто Ева.

[product_page id=”50″]