Коврики для авто Львів

Сучасні та практичні коврики Ева для авто із швидкою доставкою без передплати по Україні. Автомобільний килимок Ева створений методом термоформовки із полімерного матеріалу, що близький до натурального каучуку. Форма виливається за застигає за вказаними параметрами. Компоненти Ева безпечні для водія. Більш того, матеріал схоплює неприємні запахи та попереджає розповсюдження салоном. Полімер не зношується з часом.
Стійкість Ева до забруднень вражає. Коврик не змінює форму під дією луг, нафтопродуктів, хімії. Деформація у літню спеку не знайома Ева. Полімер стійко переносить високі та низькі температури. Коврик для авто пройшов низку тестувань у -30° С. Гнучкість Ева вражає: форма та поверхня абсолютно не змінилися.
Гнучкість Ева досягнута за рахунок товщини полімеру. Під ногами лежить 12 мм матеріалу. Ева прилягає до поверхностей, наче друга шкіра салону авто. Поверхня коврику має систему CELL-CLEAN, яка затримує льод, воду, крихти, бруд у 8 мм порожнинах. Перевірено, що Ева утримує 2.5 л води. Коврик не має бортиків – це зайве рішення для сучасної системи проти бруду та калюж.
Переваги Ева:
  • Унікальна система CELL-CLEAN.
  • Утримання 2.5 л води під час поїдки.
  • Стійкість до хімічних пошкоджень.
  • Зберігає гнучкість в діапазоні від +40° до -50°.
Попри неймовірну стійкість до хімічного та фізичного впливу, Ева гіпоалергенний та безпечний. Чищення видаляє забруднення, попереджає утворенню цвілі. Ева має нейтральний запах. Після контакту з речовинами, напоями чи їжею зберігає молекулярну пам’ять. Стійкість коврику до деформацій та утримання запахів дозволяє використовувати Ева на всіх поверхонь авто.
Коврики Ева міцно прилягають до підлоги водійського та пасажирських місць. Матеріал використовують, як покриття бокових поверхонь та в багажнику. Полімерні аксесуари Ева зручно використовувати в комплекті, адже створюється впевненість в кожному русі. Ева захистить від курйозів в салоні.
Чому купувати у Eva-Lviv:
  • Якісні матеріали.
  • Власне виробництво.
  • 50 дизайнерських комбінацій.
  • Гарантія 100% захисту від калюж.
  • Ретельна термоформовка за вказаними параметрами.
Коврики для авто Ева доступні у Львові та регіонах України. Після підтвердження замовлення Ева вирушить до власника щасливої автівки. 50 дизайнерських комбінацій спрощують вибір: достатньо визначитися із кольорами основи та окантовки, і додати у кошик. Вкажіть ініціали, адресу доставки, бажану кількість, і надсилайте замовлення Eva-Lviv. Обробляємо заявки 24/7. Доставка ковриків Ева 1-2 дні по Україні.

[product_page id=”50″]