Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/protlviv/eva-lviv.com/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Коврики ева для авто

Килимки Ева для авто захищають від вологи, бруду, перешкоджають розмноженню мікробів. Автоковрики Ева виготовлені на основі полімеру – сучасний матеріал, що не деформується, легко відмивається, має практичне та декоративне призначення. Купити високостійки коврики Ева для авто на свій смак можна за найнижчою ціною в Україні.
Коврики для авто – аксесуар, про якість якого дбають професійні водії. Автодилери здебільшого пропонують 4 види матеріалу: гума, поліуретан, текстиль та ЕВА. Від матеріалу та технології виробництва залежить довговічність, ціна, якість обробки матеріалу. Ева виготовляється на основі чистого полімерного матеріалу зі схожим рівнем пластичності до натурального каучуку.
Плюси ковриків ева для авто:
  • Попередження хімічної деформації;
  • Пластичні та легкі;
  • Висока зносостійкість;
  • Нейтральний запах;
Автоковрики Ева ввібрали переваги попереднього досвіду виготовлення аксесуару для салону. Матеріал пластичний та легкий, що зводить до мінімуму дискомфорт водія та пасажирів. Полімери повільно зношуються, тому сезонна заміна килимка виключена.
Ева стійкі до термовпливу – не розм’якшуються у спеку та залишаються пластичними в мороз. Висока адаптованість матеріалу до температури значно полегшує використання коврику для авто влітку чи зимою.
Пластичність полімерного килимка Ева підкріплена унікальною CELL-CLEAN системою – поверхня розділена на ромбовидні соти. Завдяки поверхності вага розподіляється рівномірно. При винятковій товщинні основного матеріалу 12 мм, глибина ромбів Ева становить 8 мм. Вода розподіляється рівномірно по коміркам і не розтікається салоном.
На відміну від дискомфортних бортиків 3D чи шву текстильного автоаксесуару, які звужують рухи чи розпускаються з роками, коврики для авто Ева позбулись зайвого елементу. Однорідна поверхня вбирає вологу, бруд, запахи та легко чиститься. Достатньо лише струсити килимок із авто або промити водою.
Килимки Ева для авто стійкі до витирання. Роблячи акцент на декоративності поверхні, водій збереже форму та естетичність коврику. Ви можете  замовити власний дизайн, легко міксуючи кольори основи та окантовки. Оригінальний вид та сучасний матеріал доступні після замовлення. Купуючи коврики Ева для авто Ви створюєте комфортну атмосферу та вибираєте стильне рішення для авто.

[product_page id=”50″]