Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/protlviv/eva-lviv.com/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Купити автокилимки ЕВА

Килимки Ева в салон будь-якого авто. Утримують 2.5 л води та бруду. Індивідуальне виготовлення. Доставка за 1-2 дні по Україні. Гарантія якості та довговічності.
Припиніть викидати гроші на чистку
Автокилимки Ева – сучасне рішення проти забруднень у салоні Вашої машини. Створена система CELL-CLEAN підносить комфорт на новий рівень. Поверхня автокилимку Ева складається із 8 мм порожнин у формі ромбів. В них потрапляють та утримуються забруднення. Глибина порожнин, продуманий рельєф дозволяють рівномірно розподіляти 2.5 літра бруду. Покриття салону залишається сухим та чистим у будь-яких умовах.
Плюси автокилимків Ева:
  • Система захисту CELL-CLEAN.
  • Універсальність для кожного авто.
  • Відсутність бортиків за європейським зразком.
Ева – гнучкий полімерний матеріал. Після потрапляння хімії швидко позбувається характерного запаху. Екологічно чиста сировина має пластичність натурального каучуку. Автокилимок Ева стійкий до погодних змін: не дубіє у мороз та не плавиться у спеку. У будь-який сезон Ева виконує практичне призначення та не привертає зайвої уваги. Рухи водія та пасажирів позбавлені дискомфорту.
Виберіть власний стиль
Практична функція автокилимку Ева сбалансована оригінальним дизайном. Соти створюють стильний рельеф, що прикрашає поверхню. Виберіть свої кольори основи та окантовки коврику Ева. Міксуйте за власним смаком. Натисніть додати у кошик, оберіть адресу доставки, підтвердить замовлення і насолоджуйтесь якістю нового автоаксесуару.
Усе так просто?
Так, усе, дійсно, так просто. Доставка із Львову по всій Україні за 1-2 дні. Офіційний сайт Eva-Lviv із власним виробництвом полімерних килимків Ева в Україні. Оплата при отримання. Гарантія якості та довговічності. Дбаємо про Ваш час – пишіть або телефонуйте 24/7. Відповімо на всі питання по автокилимкам Ева та допоможемо із вибором.
Переваги Eva-Lviv:
  • Форми будь-якої складності.
  • Довговічність та якість.
  • Мінімальна ціна в Україні.
  • Миттєва відправка.
Чистота, комфорт та яскраві емоції від поїздки із килимками Eva-Lviv.

[product_page id=”50″]