Купити автокилимки EVA

Автокилимки EVA – це захист та чистота салону
Килимки EVA мають унікальну систему сот CELL-CLEAN, яка попереджає утворення калюж у салоні. Соти глибиною 8 мм утримують воду, крихти, льод, бруд. Забруднення розподіляються рівномірно, тому розбризкування виключено. При цьому, загальна товщина автокилимку EVA лише 12 мм. Автомобільний аксесуар …  лежить під ногами та зводить до мінімуму некомфортні відчуття.
Додаткова економія із килимками Ева
Автокилимки EVA вироблені із пластичного полімерного матеріалу, близького до натурального каучуку. Поверхня не тріскається в мороз та не пливе у спеку. Купити автокилимок EVA – це заощадити на чистці та відновленні. У той час, як резинові, ворсові та поліуретанові килимки деформуються від найменшого пошкодження, коврики EVA стійкі до хімічних та нафтопродуктів.
Чим обумовлена зносотійкість EVA:
  • Не пошкоджується лугами.
  • Стійкий до кислот.
  • Не потребує хімічної чистки.
Автокилимки EVA подобаються тим, хто вибирає екологічно чисті матеріали і цінує свій час. Очищення коврику займає декілька хвилин. Варто лише позбутись забруднень, промити килимок EVA водою, просушити і покласти на місце.
EVA витримує сезонні коливання: взимку залишаються гнучкими, а влітку позбавлені запаху та не пливуть. Саме тому автокилимки EVA можна зберігати у багажнику, салоні та бути спокійним, поки відпочиваєш.
Переваги EVA:
  • Довговічність.
  • Легко чистити.
  • Форма під будь-яке авто.
Крім того, килимки EVA спеціально розроблені без непотрібних бортиків. Спрощення конструкції полегшує використання. Із новим аксесуаром водії ще більш мобільні. До речі, у Європі існує заборона на автокилимки із небезпечними бортиками, тому EVA вдалий вибір для мандрівників.
Де купити автокилимки Eva?
Купити автокилимки EVA в Україні. Офіційний сайт Eva-Lviv пропонує автокилимки EVA власного виробництва. Кожна форма продумана до габаритів Вашої автомарки. Збалансована ціна та якість – підтвердження нашого професіоналізму. Ми вкладаємо час та сили у Ваш комфорт.
Виберіть свій оригінальний дизайн із 50 комбінацій кольору та вирушайте назустріч позитивним враженням із автокилимками від Eva-Lviv.

[product_page id=”50″]