Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/protlviv/eva-lviv.com/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Купити автоковрики ева у Львові

Автоковрики Ева утримують 2.5 води в оригінальних сотах, тому салон авто не тільки чистий, а й стильний.
Унікальна система CELL-CLEAN
Сучасний автомобільний коврик Ева – стійкий до нафтопродуктів аксесуар, який не дубіє у мороз та зберігає форму у спеку. Із килимком Ева кожна поїдка буде вдалою. Поверхня Ева має систему CELL-CLEAN, тобто покриття поділено на діагональні порожнини по 8 мм кожна. Порожнини у формі ромбів нагадують бджолині сота. Волога рівномірно розподіляється сотами, тому захищає автопокриття від псування. Салон машини сухий, а взуття та одяг чисті.
Швидка чистка
Автоковрик Ева легко доглядати. Полімер, з якого виготовлений Ева, стійкий до хімічного пошкодження, тому оригінальний дизайн збережено на роки. При цьому, автоковрик Ева абсолютно позбавлений запаху. Більш того, матеріал позбувається характерного запаху забруднень. Розділіть приємні спогади із друзями у салоні авто.
Коврик для салону Ева швидко чиститься: винути, потрусити, промити водою. Найдовша чистка займає перерву на каву. Ніяких зусиль чи вартісних засобів – лише вода.
Переваги автоковрику Ева:
  • Проста чистка.
  • Стійкість матеріалу.
  • Попередження запаху.
Зберегти стильний вигляд і попередити деформацію – це завдання полімерного покриття Ева. Коврик для авто залишається незмінним на всі сезони. Матеріал витримує до -30° С взимку. Пластичність близька до натурального каучуку попереджує розтріскування Ева. У літню спеку автоковрик не має запаху. Плюс зберігає форму, поки менш сучасні аналоги розпливаються на очах. Ви вкладаєте не лише у захист авто від бруду, але й взуття від пошкоджень – подвійна вигода.
Автоковорик Ева – сучасна практична та оригінальна альтернатива застарілим гумовим, поліуретановим та ворсовим килимкам. Eva-Lviv представляє автоковрики, що створені на власному виробництві. Допоможемо підібрати Ева під будь-яке авто. Розробимо форму на місце водія чи пасажирів, у багажник чи на бокові поверхні. Ева адаптується до всіх умов – це показник сучасних розробок.
Офіційний сайт Eva-Lviv:
  • Власне виробництво.
  • Гарантія міцності.
  • Більше 1000 замовлень.
  • Миттєва доставка по Україні.
Виберіть власний дизайн
Розробіть власний дизайн у 2 кліки. Виберіть улюблений колір та варіант окантовки. Натисніть додати у кошик та оформити замовлення. Пропонуємо автоковрики, які корисні водіям. Самовивіз у Львові, доставка по всій Україні. Перевірена кур’єрська служба. Якщо виникнуть питання, пишіть або телефонуйте. Допоможемо із вибором 24/7.

[product_page id=”50″]