Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/protlviv/eva-lviv.com/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Купити автоковрики eva Львів

Автоковрики EVA Львів – вибір комфорту та беззаперечної якості. Ева виготовляються для пошановувачів зручності під час автомобільних подорожей. Серед 4 основних матеріалів автоклилимків, лише Ева ввідбрав основі переваги аксесуарів: всесезонність, максимальний захист від бруду, легкість, зносостійкість.
Купити автоковрики Eva Львів і переконатися у доступності високої якості для кожного автоводія. Пластичний матеріал займає ідеально прилягає до поверхні салону, попереджаючи ковзання під час поїздки. Ева виготовлені із сучасного полімерного матеріалу, стійкого до нафтопродуктів, кислот, хімічних препаратів. Без вагань зберігайте будь-які засоби для чистки авто – килимки Ева збережуть оригінальний вид. Ви вкладаєте у свій спокій.
Інноваційна система CELL-CLEAN – ще одна перевага покупки автоковриків Ева. Поверхня полімеру має ромбовидні заглибленні товщиною 8 мм, кожне з яких утримує воду, бруд, крихти. Килимок утримує до 2.5 літрів води, попереджаючи розтікання вологи. Забруднення локалізуються лише на автоковрику Eva – решта Вашого салону чиста.
Попри тонкий діаметр та гнучкість, килимки Eva-Lviv стійкі до температур. Забудьте про регулярну заміну автомобільного аксесуару – ноги звикають до Ева, як до поверхні салону.
Переваги покупки автоковриків Eva Львів:
  • Міцно прилягають.
  • Попереджують ковзання.
  • Утримують забруднення.
  • Легко відмиваються.
  • Позбавлені запаху.
  • Зносостійкі.
  • Захищають взуття від бруду.
Розробляючи дизайн автомобільних ковриків на власному виробництві, Eva-Lviv дбає про безпеку водіїв: міцність, легкість, пластичність та цупкість матеріалу ідеальні для будь-якої марки. На відміну від непрактичних килимків із бортиками, купуючи автоковрики Eva, відчуєте безпеку водіння. Змінюйте положення ніг, швидко реагуючи на дорожні сигнали.
Для тих, кому до вподоби захисні бортики менш практичних килимків, пропонує 50 цікавих варіантів дизайну, які Ви створюєте самі. Наступного разу, коли знайомі оцінять практичне придбання, похизуйтеся гарним смаком та далекоглядністю.
Вибирайте актуальні полімерні автокилимки Eva, замовляйте через швидку форму покупки та отримуйте власний килимок Ева за зайнижчою ціною в Україні. Eva розміщені у Львові, та ми з радістю відправимо замовлення швидкою службою доставки по всій країні. Приєднуйтесь до 1000 щасливих власників Evа – вкладайте у позитивні емоції та якість.

[product_page id=”50″]