Захоплюючі та комфортні поїздки

Коврики для авто Ева дарують комфорт та яскраві враження від кожної поїздки. Водій зосереджений на дорозі, оскільки впевнений у якості автопокориття.
Ева – це сучасний полімерний коврик для авто, який утримує 2.5 л води, стійкий до погодних змін та хімічного впливу. Товщина автоковрику лише 12 мм. Поверхня має унікальну систему CELL-CLEAN, що складається із 8 мм порожнин у формі ромбів. Забруднення рівномірно розподіляються у порожнинах, тому салон машини залишається чистим та сухим.
Із ковриками Ева кожна подорож наповнена яскравими враженнями. Коврики для тих, хто цінує комфорт та затишок. Автоковрики не мають бортиків – вони просто не потрібні. Поверхня CELL-CLEAN виконує функцію протектора, тому калюжі у машині виключені. У Європі давно відмовились від непотрібних бортиків, які робили керування авто загрозливим для життя.
Коврики Ева для тих, хто:
  • Цінує комфорт.
  • Зберігає свій час.
  • Прагне мобільності.
Коврики для авто Ева виготовляються на замовлення для будь-якого авто. Ви втілюєте дизайн, ми – швидко виробляємо міцний аксесуар. Виберіть кольори основи та окантовки на офіційному сайті Eva-Lviv. Стильне поєднання бежевого матеріалу та сірої обвідки або класичний подвійний чорний варіант на роки. Пишіть або телефонуйте – допоможемо із вибором.
3 вагомі причини замовити Ева:
  • Власне виробництво.
  • Більше 1000 вдалих замовлень.
  • Мінімальна ціна в Україні.
Комфорт та якість, зручність та оригінальний дизайн – це лише основі переваги, які поєднали коврики для авто Ева. Решту відчуєте на практиці. Підкажемо, що коврики не дубіють і не плавляться. Замовити коврики для авто у Львові і нарешті насолодитись якістю автоаксесуару.
Якщо не у Eva-Lviv, то де?

[product_page id=”50″]